مجله آنلاین خوشتیپ‌ها

خوشتیپ‌ها مجله‌ای تخصصی در زمینه مد، پوشاک و زیبایی می‌باشد که درتلاش است با فراهم کردن اطلاعات جامعی در زمینه‌های تهیه پوشاک، راهنمایی برای بهداشت و زیبایی و آموزش مهارت‌های فردی راهنمایی هرچند کوچک برای جوانان ایران‌زمین باشد و از این طریق گام کوچکی در فرهنگ‌سازی افراد جامعه برای حضوری شاداب‌تر و جذاب‌تر در موقعیت‌های مختلف اجتماعی بردارد.

تصویری از چند لباس مناسب فصل پاییز در این عکس تعدادی پیراهن و شلوار کتان و شلوار لی و یک کفش قهوه ای و یک کمربند قهوه ای بر روی یک تخته چوبی قرار داده شده اند.

لباس های جذاب پاییزی

فلانل

سوی شرت

یقه اسکی

جین تیره

تصویری از نیم تنه پایینی یک مرد یا پسر جوان که دست خود را در جیب شلوار جین تیره خود کرده است و در دست او یک ساعت مچی شیک و گران قیمت است و کمربند چرم قوه ای زیبایی دارد.

کتونی ایرفورس

نیم بوت

کت جین

تصویری از یک پسر جوان که در یک منطقه کویری درحال راه رفتن است و یکی از دستانش درون جیب شلوار لی اوست. او یک کت جین بر تن دارد و یک تیشرت قرمز رنگ زیر آن پوشیده است، نیم بوت قهوه ای برپا دارد و صورت او کمی ته ریش دارد، بر دستانش هم دستبند زینتی دارد.

و …

همچنین در فصل پاییز لباس هایی مانند شکت، دورس، هودی (مخصوصا هودی مشکی)، اسلش، کت چرم، پافر، نیم پالتو و موارد دیگر نیز پیشنهاد می شود.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نویسنده، مترجم و علاقه مند به پوشاک، مد و زیبایی